• Nisan 27, 2022 Ürün

  Yeni bir yatak almaya karar verdiğinizde, dikkat etmeniz gereken pek çok unsur olacaktır. Yatağın sertliğinden ölçüsüne, içeriğinden bütçenize kadar pek çok faktör değerlendirilmek üzere sizi bekler. Bu faktörlerin en önemlilerinden biri de yatak ölçüleri olarak düşünülebilir. İhtiyacınıza en uygun yatak ölçüsünü tespit etmeniz, hem uyku kaliteniz hem de sağlığınız için son derece büyük önem taşır.

  yatak ölçüleri, tek kişilik yatak, çift kişilik yatak
 • Nisan 27, 2022 Sağlık

  Sağlıklı ve enerjik bir gün geçirmek için uykunun önemi çok büyüktür. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız üzerinde etkili olan kaliteli uyku deneyimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Gün içerisinde yoğun şekilde çalışan vücudunuzu dinlendirmek için kaliteli uyku oldukça gereklidir.

  uyku saatleri, kaliteli uyku
 • Nisan 04, 2022 Sağlık Ürün

  Yastıklarınızda ne tür dolgu olduğunu bilmek önemlidir, böylece onları doğru şekilde temizleyebilirsiniz. Yastıkları temizleme yöntemleri basittir, ancak dolgunun tamamen kuruması için yeterli zaman tanımalısınız, bu nedenle daha hızlı kurumasını sağlamak için yastıkları kuru ve güneşli bir günde yıkamayı tercih edebilirsiniz.

  yastık, yastık temizliği
 • Nisan 01, 2022 Ürün

  Kaliteli ve sağlıklı bir uyku deneyimi için yatağın yapısı kadar temizliği de önemlidir. Yataklar, yıllarca kullanıldıktan sonra işlevlerini kaybetme eğilimi gösterebilirler. Yatakları uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun olmadan, tıpkı ilk günkü gibi kullanabilmeniz için, yatak koruyucu kullanmanız gerekir.

  yatak koruyucu, alez, yatak alezi, yastık alezi
 • Şubat 25, 2022 Sağlık Ürün

  Üşüdüğünüz ya da terlediğiniz için gece uykunuzun bölünmesi, gün içinde yorgun olmanıza sebep olur. Bu nedenle sizi hem sıcak tutan hem de terletmeyen bir yorgan seçmeniz, deliksiz bir uyku için kritik bir önem taşır.

  yorgan, yün yorgan, pamuk yorgan, bambu yorgan
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.