Brecon Yatak
Brecon Yatak
Brecon Yatak

Brecon Yatak

Fiyat : $3,245.00
KDV Dahil : $3,245.00
brecon

5 bölgeli Pocket Spring H58 yay teknolojisi ile vücudunuzun beş ayrı bölgesine farklı sertliklerde destek uygulayan Brecon Yatak, omurganızı ve eklemlerinizi rahatlatarak mümkün olan en iyi şekilde dinlenmenizi sağlar.

Tek Kişilik 90x190 cm

 

BRECON

| Kişiye Özel Uyku İklimi

5 bölgeli Pocket Spring H58 yay teknolojisi ile vücudunuzun beş ayrı bölgesine farklı sertliklerde destek uygulayan Brecon Yatak, omurganızı ve eklemlerinizi rahatlatarak mümkün olan en iyi şekilde dinlenmenizi sağlar. Adaptive kumaş teknolojisi ile sıcaklık değişimlerine anlık tepki veren Brecon Yatak, daha kuru ve serin bir ortamda uyumanız için tasarlanmıştır. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız çalışır ve eşlerin uyku dönüşlerinden etkilenmesini önler.

konfor-yatak-43

Uyku Kalitenizi Artırır

Adaptive, sıcaklık değişimlerine dinamik olarak yanıt verir ve her sıcaklıkta uyku ortamınızı serin ve kuru tutar. Sıcaklık arttıkça Adaptive daha fazla nem buharlaştırır ve dolayısıyla daha kuru ve serin bir uyku ortamı sunar ve kişiye özel uyku iklimi sağlayarak uyku kalitesini artırır.

konfor-yatak-44

Omurganın Doğal Eğrisini Korur

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra yumuşak konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır. Vücudun 5 ayrı bölgesine farklı sertliklerde yaylar ile farklı destek sunan 5 bölgeli Pocket Spring H58 teknolojisi, omurgaya optimum destek sunar.

 
konfor-yatak-brecon-kesit
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.