Esperar Yatak
Esperar Yatak
Esperar Yatak

Esperar Yatak

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $4,242.00
İndirimli : $2,545.00
KDV Dahil : $2,545.00
esperar

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanına ve Visco süngere sahip Esperar Yatak; kaslarınızı dinlendirerek ve omurganızın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı olarak güne zinde başlamanızı sağlayacak.

Ekstra %15 İndirim
Tek Kişilik 90x190 cm

 

ESPERAR

| Visco Teknolojisi ile Kaliteli Uyku

Vücudun doğal eğrisini destekleyen Pocket yay teknolojisine, vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanına ve vücut ağırlığına anında tepki veren Visco süngere sahip Esperar Yatak; kaslarınızı gece boyu dinlendirerek ve omurganızın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı olarak güne zinde başlamanızı sağlayacak.

Yumuşacık Uykular

Esperar Yatak’ın kendine özel tasarıma sahip örme kumaşı, narin dokusuyla uyku konforunuzu artırmaya yardımcı olur.

Yatağınız Sizi Hatırlasın

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Benzersiz Destek, Sonsuz Konfor

Paketlenerek işlevselliği artırılan yaylarla vücudun ideal duruşunu destekleyerek kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku dönüşlerinden eşlerin rahatsızlığını minimuma indirir.

 
Konfor Derecesi
Yumuşak
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.