Lukka Line Baza Başlık Seti
Lukka Line Baza Başlık Seti
Lukka Line Baza Başlık Seti
Lukka Line Baza Başlık Seti
Lukka Line Baza Başlık Seti

Lukka Line Yatak Baza Başlık Seti

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $6,519.88
İndirimli : $3,911.93
KDV Dahil : $3,911.93
active-pedic

Lukka Line Set, zarif kapitone dikiş detaylarıyla, süslediği modern ve klasik zarafetiyle, yatak odalarına eşsiz bir görsellik sağlıyor. Geniş depolama hacmi ile bolca alan kazandırıyor.

Çift Kişilik 150x200 cm

 

LUKKA LİNE SET

| Sağlıklı Uykuların Anahtarı

Zarif kapitone dikiş detaylarıyla ve klasik zarafetiyle Lukka Line Set, yatak odalarına eşsiz bir görsellik sağlıyor. Geniş depolama hacmi ile bolca alan kazandırıyor.

Omurgaya Maksimum Destek Verir

Lukka Line, bonel yay sistemi sayesinde kesintisiz bir uyku deneyimi sunar. Lukka Line yatakta yer alan ekstra konfor katmanı ve çelik yay sistemi uyku sırasında omurgaya destek sağlar ve omurga sağlığını korur

Örme Kumaş

Uyku konforunuzu artırmaya yardımcı olur. Kumaşın hava geçirgen yapısıyla kalp atışlarını rahatlatır ve nemi dengeler.

Uyku Kalitesini Daha İleri Taşır

Sunduğu çift yönlü kullanım sayesinde uzun yıllar konforlu bir uyku deneyimi sunmaya devam eder. Kaydırmaz alt yüzeyi ve havuzlu baza tasarımı ile uykuyu bölmez. 

 
 

| Ekstra Depolama

Güçlü amortisör sistemi ve emniyet kilitleri ile güvenli kullanım ve geniş depolama imkanı sağlar. Havuz baza özelliği ile yatağın kayma riskini ortadan kaldırır. Yüksek ayaklı tasarımı ile temizlikte kolaylık sağlar.
Baza dış yüksekliği; 38 cm
Ayak yüksekliği; 10 cm

| Tamamlayıcı Başlık

Zarif kapitone dikiş detaylarıyla, süslediği modern ve klasik zarafetiyle Lukka Line Set, yatak odalarına eşsiz bir görsellik sağlıyor. Geniş depolama hacmi ile bolca alan kazandırıyor.

Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.