Nxtgen Vertifresh Yatak
Nxtgen Vertifresh Yatak
Nxtgen Vertifresh Yatak

Vertifresh Yatak

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $2,942.00
İndirimli : $1,765.00
KDV Dahil : $1,765.00
vertifresh

Pamuk konfor katmanı ve içerisindeki 5 bölgeli Multi Pocket paket yay sayesinde uzun yıllar konforlu bir uyku sunar.

Tek Kişilik 90x190 cm

 

NXTGEN VERTIFRESH

| Dört Mevsim Konforlu Uykular

Vertifresh Yatak, pamuk konfor katmanı ve içerisindeki 5 bölgeli Multi Pocket paket yay sayesinde uzun yıllar konforlu bir uyku sunar.

Uyku Esnasında Omurgaya Doğru Destek

5 bölgeli Multi Pocket H58 paket yay yapısı sayesinde dinlendirici ve deliksiz bir uyku için geliştirilen NXTGEN Verti Fresh Yatak, uyku esnasında omurgaya aktif destek verirken, örme kumaşının yumuşacık dokusu ile sizi uzun yıllar vazgeçemeyeceğiniz bir konforla buluşturuyor.

Güne Dinlenmiş Başlayın

NXTGEN Verti Fresh Yatak’ta bulunan 5 bölgeli Pocket Spring H58, yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

Pamuk Katman ile Konforlu Bir Uyku

Bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken, diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku ortamı sağlar.

 
-->
Konfor Derecesi
Orta
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.