Nxtgen Vertisoft Yatak
Nxtgen Vertisoft Yatak
Nxtgen Vertisoft Yatak

Vertisoft Yatak

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $3,825.00
İndirimli : $2,295.00
KDV Dahil : $2,295.00
vertisoft

Vücudun sıcaklığına ve ağırlığına göre tepki veren Visco konfor katmanı ile omurganızın şeklini alarak size özel bir uyku sunar. Doğal ve hafif bir yapıya sahip örme kumaş, uyku anında maksimum yumuşaklık hissi yaratır.

Tek Kişilik 90x190 cm

 

VERTISOFT

| Yatağınız Sizi Hatırlasın

Vertisoft Yatak, hafızalı Visco Elastik süngeri sayesinde vücudun şeklini alır ve konforlu bir uyku sunar. Kasların gevşemesini sağlayarak, güne daha dinç başlamanıza destek olur. Doğal ve hafif bir yapıya sahip örme kumaş, uyku anında maksimum yumuşaklık hissi yaratır.

Omurganızın Şeklini Alır

NXTGEN Vertisoft Yatak, vücudun sıcaklığına ve ağırlığına göre tepki veren Visco konfor katmanı ile omurganızın şeklini alarak size özel bir uyku sunar. NXTGEN Vertisoft, Pocket Spring H91 paket yay teknolojisi sayesinde uykunuzun kesintisiz olmasını sağlar

Visco Sünger ile Konforlu Bir Uyku

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Güne Dinlenmiş Başlayın

Pocket Spring H91 paket yay teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

 
Konfor Derecesi
Yumuşak
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.