Nxtgen Vertisoft Yatak
Nxtgen Vertisoft Yatak
Nxtgen Vertisoft Yatak

Vertisoft Yatak

Fiyat : $4,610.00
KDV Dahil : $4,610.00
vertisoft

Vücudun sıcaklığına ve ağırlığına göre tepki veren Visco konfor katmanı ile omurganızın şeklini alarak size özel bir uyku sunar. Doğal ve hafif bir yapıya sahip örme kumaş, uyku anında maksimum yumuşaklık hissi yaratır.

Tek Kişilik 90x190 cm

 

VERTISOFT

| Yatağınız Sizi Hatırlasın

Vertisoft Yatak, hafızalı Visco Elastik süngeri sayesinde vücudun şeklini alır ve konforlu bir uyku sunar. Kasların gevşemesini sağlayarak, güne daha dinç başlamanıza destek olur. Doğal ve hafif bir yapıya sahip örme kumaş, uyku anında maksimum yumuşaklık hissi yaratır.

konfor-yatak-41

Omurganızın Şeklini Alır

Vertisoft Yatak, vücudun sıcaklığına ve ağırlığına göre tepki veren Visco konfor katmanı ile omurganızın şeklini alarak size özel bir uyku sunar. Vertisoft, Vertinova yay teknolojisi sayesinde uykunuzun kesintisiz olmasını sağlar

konfor-yatak-42

Visco Sünger ile Konforlu Bir Uyku

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

konfor-yatak-42

Güne Dinlenmiş Başlayın

Vertinova yay teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

 
konfor-yatak-vertifsoft-kesit
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.