YASTIK
Yumuşak, hafif ve konforludur. Kolay yıkanır kolay kurur. Sağladığı yalıtım sayesinde ısı kaybını en aza indirir.
$70.00
YASTIK
İçeriğindeki doğal kun maddesi sayesinde bedenin nefes almasına yardımcı olur. Doğaldır, terleme sorununu çözmeye yardımcıdır.
$249.00
YASTIK
Nefes alabilir ve daima kuru kalır. Vücut ısı dengesini düzenleme özelligine sahip Pamuk Yastık, cildinizin nem dengesini korur ve uyku konforunu arttırmaya yardımcı olur.
 
$250.00
YASTIK
4 mevsim kullanıma uygundur. Sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlar. Ortam nemini düzenler. Kesintisiz uyku konforu sağlar.
$270.00
YASTIK
Başınızın şeklini alarak boynunuza destek sağlar ve maksimum konfor ve rahatlıkta uyumanızı sağlar.
$340.00
YASTIK
Boyun ve omuz kaslarını destekleyerek, olası ağrı ihtimalini ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve kaliteli bir uyku sağlar.
$370.00
YASTIK
Visco Noisless Yastık, gece boyunca rahat nefes alabilmek için vücudun baş kısmında bulunan kasların hafifçe gevşetilmesini sağlayarak horlamanın azalmasını sağlar.
$184.61
YASTIK
Vücut ısısına ve insan ağırlığına duyarlı olarak tasarlanan bu yastık, kullanım esnasında boyun ve omuz kaslarını destekler.
$420.00
YASTIK
Hafızalı Visco süngeri ile baş ve boyun bölgenizin şeklini alır ve vücuda uyum sağlar.
$189.11
YASTIK
Üst yüzeyinde bulunan ergonomik kanallı doku, uyku sırasında baş ve boyun bölgesine masaj yaparak uyku konforunu arttırır.
$198.12
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.