YATAK
Örme kumaşı ile yumuşacık bir dokuyu ve lüks bir görünümü size sunan Jasper Yatak, sıcaklığı dengede tutan Thermobond elyafı ve çift taraflı kullanım imkanı ile uygun uyku ortamını sizin için oluşturur.
$1,116.00
YATAK
CSS Bonel Yay sistemi ve çift taraflı kullanım imkanı ile yıllarca aynı eşsiz rahatlığı size sunar, omurganızı destekler ve vücudunuzun dinlenmesini sağlar.
$1,529.00
YATAK
Uzun yıllar formunu koruyan CSS Bonel yay teknolojisi sayesinde omurgaya tam destek sağlayan yapısıyla dengeli ve sağlıklı uyku için özel olarak tasarlandı.
$1,540.00
YATAK
Thermobond elyafının sağladığı hava geçirgenliği ile nemi ve kötü kokuları engeller. Örme kumaşa sahip Ludlow, aradığınız konforu ve şıklığı yatak odanıza taşıyacak.
$1,837.00
YATAK

Kumaşının hava geçiren yapısıyla, kalp atışlarını rahatlatır ve nemi dengeler. İçeriğindeki paket yay teknolojisi ile omurganıza optimum destek sağlar.

$2,090.00
YATAK
Beal yatak, bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken, diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla da kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku sağlar.
$2,409.00
YATAK
İçerisinde kullanılan yüksek yoğunluklu Dream Sünger ve üst katmanında kullanılan ekstra yumuşak dolgu ile mükemmel uyku deneyimi yaşatır.
$2,475.00
YATAK
İçinde bulunan özel teknoloji sayesinde kumaş, temizlik ve sağlık özelliğini yıllarca kaybetmez ayrıca alerjik olmayan konforlu bir uyku ortamı sağlar. 
$2,607.00
YATAK
Pamuk konfor katmanı ve içerisindeki Vertinova yay sayesinde uzun yıllar konforlu bir uyku sunar.
$2,684.00
YATAK
Katlanabilen somyası ve yatağı sayesinde yer kaplamayan Akna Plus, farklı ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
$1,332.34
YATAK
Vücudun farklı bölgelerine bağımsız destek veren 5 bölgeli Pocket Spring H58 yay sistemi, ipeksi dokudaki özel örme kumaşı ve konforu artırılmış dolgun uyku pedi ile ekstra rahatlık ve kesintisiz uyku sağlar. 
$2,970.00
YATAK
5 bölgeli Pocket Spring H58 yay teknolojisi ile vücudunuzun beş ayrı bölgesine farklı sertliklerde destek uygulayan Brecon Yatak, omurganızı ve eklemlerinizi rahatlatarak mümkün olan en iyi şekilde dinlenmenizi sağlar.
$3,245.00
YATAK
Kuş tüyü konfor katmanına sahip Quinny’nin size sunduğu mükemmel rahatlık hissi ile kendinizi özel hissedeceksiniz.
$3,267.00
YATAK
Her defasında kendinizi özel hissedeceğiniz, kusursuz bir el işçiliğiyle üretilen uyku pedine ve kuş tüyü konfor katmanına sahip Cassley Yatak’ın sunduğu eşsiz uyku ortamı ile güne güzel bir başlangıç yapacaksınız.
$3,377.00
YATAK
Vücudun sıcaklığına ve ağırlığına göre tepki veren Visco konfor katmanı ile omurganızın şeklini alarak size özel bir uyku sunar. Doğal ve hafif bir yapıya sahip örme kumaş, uyku anında maksimum yumuşaklık hissi yaratır.
$3,531.00
YATAK
Vücudun doğal eğrisini destekleyen paket yay teknolojisine, vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanına ve Visco süngere sahip Esperar Yatak; omurganızın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı olacak.
$3,553.00
YATAK
Konfor'un geliştirdiği yeni nesil yay tasarımı ile farklı vücut tipleri için omurgaya maksimum destek verir. Uyku esnasında kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır.
$1,951.46
Yeni Ürün
Çift Kişilik 150x200 cm
YATAK
Ekstra konfor katmanı sayesinde çelik yay sisteminin vücuda sağladığı desteği artıran Lukka Line Yatak, omurga sağlığını konforla korur. Lukka Line Yatak'taki kaydırmaz alt yüzey uykunuzun bölünmesini engeller.
$2,020.80
Yeni Ürün
Çift Kişilik 150x200 cm
YATAK
Konfor’un geliştirdiği yeni nesil yay tasarımı ile her türlü uyku pozisyonuna uyum gösterir. Uyku esnasında kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır. 
$2,109.96
Yeni Ürün
Çift Kişilik 150x200 cm
YATAK
Yüksek tasarımlı pedi sayesinde vücutta, yan yatmadan kaynaklanan basıncı en aza indiren Glenda Line Yatak; yatağı çevirmeye gerek kalmadan uzun yıllar formunu korur.
$2,109.96
Yeni Ürün
Çift Kişilik 150x200 cm
YATAK
Terlemelerden kaynaklı nemi emerek uykunuza konfor katan örme bambu kumaşı ve omurgayı destekleyen 7 bölgeli paket yay sistemi ile Livia Line Yatak; çift katlı konfor katmanıyla yumuşacık uykular sunar.
$2,189.20
Yeni Ürün
Çift Kişilik 150x200 cm
YATAK
Doğal vücut pozisyonunuzu destekleyen lateks katmanı, omurgayı destekleyen Double Multi Pocket H74 özel tasarım çift katlı yay teknolojisi ve doğal pamuklu iplik dokuma kumaşıyla doğadan gelen konforu estetikle birleştiriyor.
$7,326.00
YATAK
Usta ellerde tek tek işlenen kapitoneleri ve doğal ipliklerden dokunan Linen kumaşı uykunuza değer katar. 3 katmandan oluşan tablet yaylar ise omurganıza tam destek sağlar.
$8,283.00
YATAK
Aktif Carbon içeren kumaşı ve özel teknolojisi sayesinde gece boyu taze bir uyku sizleri bekliyor.
$2,189.00

Doğru Yatak Seçimi Nasıl Olmalıdır?

İnsan yaşamı için uyku son derece önemli olup yatak seçimi sağlıklı bir uyku için vazgeçilmezdir. Yanlış yataklar yanlış kararlar sonucunda seçilmekte olup bu durum konforlu ve kesintisiz bir şekilde uyumanıza engel olacaktır. En iyi yatak nasıl olmalı sorusuna yatak fiyatları, özellikleri, modeli, ölçüleri gibi detayların yatak seçiminde son derece önemli olduğunu söylemek mümkündür. Kaliteli bir uyku için iyi bir yatağa ihtiyacınız vardır. Vücudunuzu dinlendiren, geliştirici, fiziksel ve zihinsel bakımdan konfor sunan yatak modellerinin çeşitleri de oldukça fazladır.

Yatak Özellikleri

Yaşamımızın 1/3’ü uykuda geçmekte olup uyurken gün içinde yıpranan kaslar yenilenir. Vücudumuz yeni güne başlarken ihtiyaçlarını uyku evresinde dinlenerek kazanır ve kendini yeni güne hazır hale getirir. Yatak seçimi yapılırken modellerinin, özelliklerinin farklılık gösterdiğini bilmeli, şu özelliklere dikkat etmelisiniz:

  • Omurga sağlığınızı destekleyen yapıda olmasına dikkat edilmeli,
  • Uzun ömürlü kullanıma imkan vermeli,
  • Hava alan yapıya sahip yatak seçilmeli,

Çift Kişilik ve Tek Kişilik Yatak Modelleri

Sağlıklı ve kaliteli uyku için yatak seçimi son derece önemlidir. Yatak türlerini bilerek en doğru kararı verebilirsiniz. Konfor Yatak modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Bonel Yaylı Yatak: Uyurken de omurgayı tümüyle desteklemek üzerine tasarlanan yaylı yatakları tercih edebilirsiniz.
  • Paket Yaylı Yatak: İnsan fizyolojisi temel alınarak hazırlanan paket yay sistemi, yatak içerisinde beş farklı bölgeye dizilip omuz, omurga ve basen bölgelerini desteklemektedir. Omurga ve vücut yapısına en uygun şekilde tasarlanan bu yataklar sayesinde, rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.
  • Visko Yatak: NASA tarafından astronot vücuduna binen basınç ve yükü azaltmak amacıyla yapılan deney sonucunda uzay teknolojisi visco yatak keşfedilmiştir. Akıllı hücre teknolojisine sahip olup en rahat şekilde uyumaya imkan sağlar.
  • Lateks yatak: Yapısı sayesinde omurgayı desteklemekte ve vücudun şeklini almaktadır.
  • Hybrid yatak: Standart yaylı yataklardan farkı paket yay sistemini kullanmasıdır. Yay teknolojisinin en üst segmenti durumundadır. Çiftler birbirinin hareketinden etkilenmez.

Yatak Ölçüleri Nelerdir?

Yataklar genel olarak boy ve en oranı dikkate alınarak gruplandırılır. Özel ölçülü yataklar, tek ve çift kişilik yataklar mevcuttur. Farklı kalınlıklarda ve farklı ölçülerde yataklar üretilir. Her insan aynı fiziksel ölçülere sahip olmadığından herkesin kendisine uygun yatak seçimi yapması gerekir. Yatak ölçüleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Standart Tek Kişilik Yataklar: Standart tek kişilik yatak ölçüleri; 200 cm boy ve 90 cm en şeklindedir. Ancak 90x190, 100x200 ve 120x200 ölçülerinde de tek kişilik yataklar bulunmaktadır.
  • Standart Çift Kişilik Yataklar: Standart çift kişilik yatak ölçüleri; Standart olarak 200 cm boy ve 150 cm en şeklindedir. Ancak 140x190, 140x200, 160x200, 180x200, ve 200x200 ölçülerinde de çift kişilik yataklar bulunmaktadır.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.