KONFORLU UYKULARI YARATTIK…

1978 yılından itibaren faaliyet gösteren; Ege’nin kalbi İzmir’ den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu içindeyiz... Bu başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun yattığına inanıyoruz. Uyku dünyanıza kalite, sağlık ve konfor katmak adına yılların verdiği deneyim ve ustalıkla, dünya teknolojilerini, en son tasarımları uykunuza taşıyoruz. Yenilikçi çizgimiz, teknoloji, sağlık  ve kaliteyi bir araya getiren yatak, baza, başlık ve tekstil koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında yenilikçi, teknolojik ve modern ürün koleksiyonlarımızı dünyanın birçok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.

Koşulsuz müşteri mutluluğunu başlıca misyon edinen Konfor Yatak, müşterilerine konforlu uyku ürünleri sunmanın yanında, bu alandaki teknolojik gelişmeleri izleyerek, uykunun sağlığa olan eşsiz katkısını tüm ürünlerine yansıtmayı en temel ilke edinmiştir. Tasarım ve kalite çıtasını devamlı güncel tutmak için Ar-Ge faaliyetleriyle, Konfor Yatak olarak markamıza yaptığımız yatırımlarla sektörün öncüleri arasındayız. 2019 yılı içerisinde tescillenen “Konfor Tasarım Merkezi” miz ile genç, dinamik ve kadın ağırlıklı çalışan ortalamamız ile her zaman fark yaratmak en büyük ilkemiz.

Konfor Yatak, yay üreten aynı zamanda satışını da yapan, hijyen kuralları çerçevesinde üretim yapan yeni ve modern üretim tesisleri ve gün geçtikçe artan ve gelişen üretim kapasitesi ile çevik ve atik bir marka olarak uyku ürünleri alanında adından söz ettirmeye devam edecektir.

Konfor Yatak olarak hijyen kurallarına, çevreye ve geleceğe saygılı politikalarımızla özenle ilmek ilmek ürettiğimiz ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tüm tüketicilerimizin güvenli, sağlıklı, mutlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi geçirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. ortalama 150 m2 büyüklükte olan ve içerisinde yatak, baza, başlık ve “Konfor Mood” ev tekstili ürün portföyümüzü düzenli ve sürdürülebilir modern mağazacılık konseptimiz ile tüketicilerimize en mükemmel deneyimi yaşatıyoruz.

Sizleri; Önce Müşteri ilkesini başta tutarak, Konfor Yatak Ailemizi sağlıkla büyütmenin gururunu hep birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.