Beal Yatak
Beal Yatak
Beal Yatak
Beal Yatak
Beal Yatak

Beal Yatak

Fiyat : ₺6.150(KDV Dahil)
₺820 `den başlayan taksitlerle
beal

Beal yatak, bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken, diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla da kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku sağlar.

Tek Kişilik 90x190 cm

 

BEAL

| Farklı Mevsimler Farklı Teknolojiler

Beal Yatak’ın içerisinde bulunan pamuk konfor katmanı yazın serin, kışın sıcak bir uyku ortamı sunar.

konfor-yatak-58

Vücuda En Uygun Destek

Beal yatak, bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken, diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla da kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku sağlar. Yazlık ve kışlık olarak çift taraflı kullanıma uygun Beal, her mevsim uyku ikliminizi korur.

konfor-yatak-59

Yumuşacık Uykular

Beal Yatak’ın kendine özel tasarıma sahip örme kumaşı, narin dokusuyla uyku konforunuzu arttırmaya yardımcı olur. Bir yüzeyindeki pamuk konfor katmanı yazın serin bir ortam sağlarken, diğer yüzeyindeki yün konfor katmanı kışın vücut sıcaklığınızı dengeler.

konfor-yatak-60

Ekstra Konfor Katmanı ile Omurgaya Destek

Ekstra konfor katmanı, çelik yay sisteminin omurgaya sağladığı desteği artırır ve omurgaya en doğru desteğin verilmesini sağlar. Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti artırılmış çelik yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.