Bexley Yatak
Bexley Yatak
Bexley Yatak

Bexley Yatak

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $12,783.00
İndirimli : $7,670.00
KDV Dahil : $7,670.00
bexley

Usta ellerde tek tek işlenen kapitoneleri ve doğal ipliklerden dokunan Linen kumaşı uykunuza değer katar. 3 katmandan oluşan tablet yaylar ise omurganıza tam destek sağlar.

Çift Kişilik 150x200 cm

 

BEXLEY

| Kat Kat Rahatlık

Usta ellerde tek tek işlenen kapitoneleri ve doğal ipliklerden dokunan Linen kumaşı uykunuza değer katar. 3 katmandan oluşan tablet yaylar ise omurganıza tam destek sağlar. Bexley, sahip olduğu ekstra Pocket Yay teknolojisi ve yeni nesil özel yay tasarımı ile farklı vücut tipleri için omurgaya optimum destek verir, uyku kalitenizi artırarak uyku esnasındaki dönüşlerinizin en aza inmesine yardımcı olduğu gibi eşlerin uyku dönüşlerinden etkilenmesini minimuma indirir. Kaydırmaz alt katmanı uyku sırasında yatağı sabit tutar.

Konforu Hissedin

Özel olarak üretilen ve kalitesiyle diğer materyallerden kolayca ayırt edilebilen Linen kumaş, lüksün ve konforun muhteşem birleşimini yatağınıza getiriyor.

Usta Ellerde Uyku Deneyimi

Bexley’in usta ellerde ince ince işlenen kapitoneleri odanıza şık bir görünüm kazandırırken, ekstra konfor katmanları yumuşacık bir uyku ortamı oluşturur.

Doğru Destek, Mükemmel Konfor

Bexley, yatakta Double Multi Pocket H74 çift katlı yay teknolojisi ile hava sirkülasyonu sağlar. Uyku esnasında kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır.

 
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.