Helsinki Yatak
Helsinki Yatak
Helsinki Yatak
Helsinki Yatak

Helsinki Yatak

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : $2,417.00
İndirimli : $1,450.00
KDV Dahil : $1,450.00
helsinki
256321

 

HELSINKI

| Sağlıklı Uykunun Sırrı

Helsinki yatak, kumaşının hava geçiren yapısıyla, kalp atışlarını rahatlatır ve nemi dengeler. İçeriğindeki pocket yay teknolojisi ile omurganıza optimum destek sağlar.

Yıllar Boyu Süren Uyku Konforu

Konfor’un yay tesislerinde geliştirilen 5 bölgeli Pocket Spring H58 paket yay teknolojisiyle omurganıza optimum desteği sağlayan Helsinki, uyku konforunu uzun yıllar korur.

Omurgaya En Uygun Destek

Yeni nesil yay tasarımı ile farklı vücut tipleri için omurgaya optimum destek verir. Uyku esnasında kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku esnasında dönüşlerinden kaynaklanan eşlerin rahatsızlığını minimuma indirir.

Uyku Kalitesini Daha İleri Taşır

Helsinki’nin yumuşacık özel örme kumaşı, uyku konforunuzu artırmaya yardımcı olur. Kumaşın hava geçiren yapısıyla kalp atışlarını rahatlatır ve nemi dengeler. Kaydırmaz alt katmanı uyku sırasında yatağı sabit tutar. Böylece uyku kalitenizi daha ileriye taşır.

 
Konfor Derecesi
Orta
Bu ürünlerde ilginizi çekebilir.
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.