Natura Latex & Vegan Yatak
Natura Latex & Vegan Yatak
Natura Latex & Vegan Yatak
Natura Latex & Vegan Yatak
Natura Latex & Vegan Yatak

Natura Latex & Vegan Yatak

Fiyat : ₺16.440(KDV Dahil)
₺2.192 `den başlayan taksitlerle
vertilatex

Konforun En Saf Hali! İnsan vücudu ile çevresi arasındaki etkileşimi konforlu hale getirmenin en etkili yolu ısı dengesinin doğru sağlanmasıdır. Pamuk liflerinden elde edilen pamuk konfor katmanı vücut ısınızı doğal yoldan dengeler.

Çift Kişilik 150x200 cm

 

NATURA LATEX & VEGAN YATAK

| Doğal Latex Konfor Katmanı

Her canlının Konforunu sağlamak üzere Natura Latex Vegan yatak ile çevreye ve ekolojiye dost bir uyku konforu sunmayı amaçlayarak bugünden geleceğe uzanan bir dönüşümün kapısını aralıyoruz. Natura Latex Vegan yatakta kullandığımız Vegan kumaş, hayvan ve hayvan ürünlerinin kullanımını ve tüketimini reddederek hayvanlardan elde edilen materyaller ve ipek içermemekle birlikte hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ağırlıklı olarak doğal içeriklerden oluşması sebebiyle çevreye ve sürdürülebilir yaşama katkı sunar.

Natura Latex & Vegan yatak içinde bulunan yüksek kalite doğal Latex Konfor Katmanı ile maksimum konfor ve destek sunar. Nefes alabilir yapısı, sağlamlığı, elastiklik özelliği sayesinde uyku esnasında ihtiyaç duyduğunuz huzuru birçok açıdan tamamlar.

konfor-yatak-24

Hem Çevre Dostu Hem Uyku Dostu

Geleneksel yaylı yataklarda yaylar birbirine tellerle bağlı olduğundan basıncı doğru olarak dağıtamamaktadır. Natura Latex & Vegan Yatak’ta ise paket yay teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji ile uyku konforu daha ileri taşınmıştır.

konfor-yatak-25

Doğadan Gelen Konfor!

Natura Latex & Vegan yatak içinde bulunan yüksek kalite doğal Latex Konfor Katmanı ile maksimum konfor ve destek sunar. Yapısında bulunan hava kabarcığı ile doğal havalandırma sağlayarak nefes alabilir bir yapıya sahiptir ve terlemeyi en aza indirir.

 
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Konfor Yatak olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.